Kategorie produktů

XtendLan FOP-LCSCA-S-2-9
Patch kabel, optický, LC/PC-SC/APC, 9/125, simplex, 2m, LS0H, G.652d, ZWP

90 Kč 74 Kč bez DPH
Běžná cena: 98 Kč

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE6324

PN: FOP-LCSCA-S-2-9

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan FOP-LCSCA-S-2-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 µm Technologie... více
Počet:
XtendLan FOP-LCSCA-S-2-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 µm

Technologie sítě: simplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: PC / APC

Délka: 2 m

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Patch kabel
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Délka kabelu (m):  2
Broušení:  PC/APC
Typ vlákna:  singlemode
Specifikace vlákna:  9/125um G652
Provedení:  simplex
Konektory:  LC/SC
Armovaný kabel:  ne

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace