Kategorie produktů

PLANET MTB-SR2
Optický modul, SFP+, 2km, LC duplex, UPC, MM, 1310nm, 10GBase-LR, DDM

1 492 Kč 1 233 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 2 týden

Kód: NETPLA2353

PN: MTB-SR2

Záruka: 38 měsíce (ů)

PLANET MTB-SR2 10Gigabitový modul SFP+, 10GBase-LR, duplexní LC konektor (UPC broušení), multimode, dosah 2 km, vlnová délka 1310 nm, podpora DDM, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ... více
Počet:
PLANET MTB-SR2

10Gigabitový modul SFP+, 10GBase-LR, duplexní LC konektor (UPC broušení), multimode, dosah 2 km, vlnová délka 1310 nm, podpora DDM, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC/UPC duplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Multimode

Dosah spojení: až 2 km

Přenosová rychlost: 10 Gb/s

Značka
Výrobce:  PLANET Technology
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  2 vlákna
Síťová rozhraní
Dosah:  2 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  10 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Diagnostika DDM:  ano
Typ modulu:  SFP+
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  38
Délka záruky (měsíce):  38
Fyzické vlastnosti
Typ vlákna:  multimode
Provedení:  duplex
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  1310 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace