Kategorie produktů

PLANET MGB-2GLR2
Optický modul, SFP, 2km, LC duplex, UPC, SM, 1310nm, 2500Base-X, DDM

1 384 Kč 1 144 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 2 týden

Kód: NETPLA2355

PN: MGB-2GLR2

Záruka: 38 měsíce (ů)

PLANET MGB-2GLR2 2.5G modul miniGBIC (SFP), 2500Base-X, duplexní LC konektor (UPC broušení), singlemode, dosah 2 km, vlnová délka 1310 nm, podpora DDM. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ modulu: SFP Konektor: LC/UPC duplex ... více
Počet:
PLANET MGB-2GLR2

2.5G modul miniGBIC (SFP), 2500Base-X, duplexní LC konektor (UPC broušení), singlemode, dosah 2 km, vlnová délka 1310 nm, podpora DDM.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC/UPC duplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 2 km

Přenosová rychlost: 2,5 Gb/s

Značka
Výrobce:  PLANET Technology
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  2 vlákna
Síťová rozhraní
Dosah:  2 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  2,5 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Diagnostika DDM:  ano
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  38
Délka záruky (měsíce):  38
Fyzické vlastnosti
Typ vlákna:  singlemode
Provedení:  duplex
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  1310 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace