Kategorie produktů

Solarix optický pigtail SM 70221459
Optický kabel, SM 9/125, LC/UPC, G.657A2, 1,5m, SXPI-LC-UPC-OS2-1,5M-G657A2

41 Kč 34 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 3 dny

Kód: NOISOL1005

PN: 70221459

Solarix optický pigtail SM 70221459 Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.657.A2) ... více
Počet:
Solarix optický pigtail SM 70221459

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.657.A2)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Typ konektoru: LC

Broušení konektoru: UPC

Délka: 1,5 m

Značka
Výrobce:  SOLARIX
Upřesnění typu:  Kabel
Síťová rozhraní
Typ optického konektoru:  LC
Fyzické vlastnosti
Délka kabelu (m):  1,5
Broušení:  UPC
Typ vlákna:  singlemode
Specifikace vlákna:  9/125um G657A2
Provedení:  simplex

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace