Kategorie produktů

Dell 407-BBVJ
Optický modul, transceiver, SFP+, 10GbE, 10Gbit-1Gbit, 10GBase-SR (short range), MM, 850nm, originál

4 150 Kč 3 430 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 2 týden

Kód: SVDS01500

PN: 407-BBVJ

Záruka: 12 měsíce (ů)

Dell 407-BBVJ Transceiver Dell SFP+ 10GBase-SR (short range) poskytuje konektivitu pro rozšiřování rozsahu sítě, je vybaven LC konektory a poskytuje konektivitu 10GbE do vzdálenosti až 300 m. Modul je určen pro sloty... více
Počet:
Dell 407-BBVJ

Transceiver Dell SFP+ 10GBase-SR (short range) poskytuje konektivitu pro rozšiřování rozsahu sítě, je vybaven LC konektory a poskytuje konektivitu 10GbE do vzdálenosti až 300 m. Modul je určen pro sloty podporující rychlost až 10 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: multi mode

Vzdálenost: max. 300 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Kompatibilita:
PowerEdge C4130
PowerEdge C4140
PowerEdge C6320
PowerEdge C6320P
PowerEdge C6420
PowerEdge FC430
PowerEdge FC620
PowerEdge FC630
PowerEdge FC640
PowerEdge FC830
PowerEdge M420
PowerEdge M520
PowerEdge M620
PowerEdge M640
PowerEdge M640 VRTX
PowerEdge M820
PowerEdge R200
PowerEdge R220
PowerEdge R230
PowerEdge R240
PowerEdge R300
PowerEdge R330
PowerEdge R340
PowerEdge R410
PowerEdge R415
PowerEdge R430
PowerEdge R440
PowerEdge R510
PowerEdge R515
PowerEdge R530
PowerEdge R540
PowerEdge R610
PowerEdge R620
PowerEdge R630
PowerEdge R630XL
PowerEdge R640
PowerEdge R6415
PowerEdge R710
PowerEdge R715
PowerEdge R720
Poweredge R720xd
PowerEdge R730
PowerEdge R730XD
PowerEdge R740
PowerEdge R740XD
PowerEdge R740xd2
PowerEdge R7415
PowerEdge R7425
PowerEdge R805
PowerEdge R810
PowerEdge R815
PowerEdge R820
PowerEdge R840
PowerEdge R900
PowerEdge R905
PowerEdge R910
PowerEdge R920
PowerEdge R930
PowerEdge R940
PowerEdge R940xa
PowerEdge T130
PowerEdge T140
PowerEdge T330
PowerEdge T340
PowerEdge T410
PowerEdge T430
PowerEdge T440
PowerEdge T610
PowerEdge T620
PowerEdge T630
PowerEdge T640
PowerEdge T710
PowerEdge VRTX
PowerEdge XR2
PowerVault DL2100
PowerVault DL2200
PowerVault DR4100
PowerVault NX3000
PowerVault NX3200
PowerVault NX3300
PowerVault NX400
PowerVault NX440
Precision Workstation R7910

Značka
Výrobce:  DELL
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP+
Režim:  MM
Dosah:  300 m
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  10 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Typ modulu:  SFP+
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  12
Délka záruky (měsíce):  24
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Typ vlákna:  multimode

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace