Kategorie produktů

MikroTik XS+31LC10D
Optický modul, kombinovaný, SFP/SFP+/SFP28, SM, 10km, 1,25/10/25Gbps, 1310nm, 2x LC/UPC

3 389 Kč 2 801 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Skladem 1 ks

Kód: NAOMKR1025

PN: XS+31LC10D

Záruka: 26 měsíce (ů)

MikroTik XS+31LC10D Kombinovaný singlemode optický modul (1,25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28), který pracuje s vlnovou délkou 1310 nm. Disponuje dvěma LC konektory pro spojení na vzdálenost až 10 km. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE ... více
Počet:
MikroTik XS+31LC10D

Kombinovaný singlemode optický modul (1,25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28), který pracuje s vlnovou délkou 1310 nm. Disponuje dvěma LC konektory pro spojení na vzdálenost až 10 km.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP/ SFP+/ SFP28

Rychlost: 1,25/ 10/ 25 Gbps

Typ: singlemode

Vzdálenost: 10 km

Tx/Rx: 1310 nm

Konektor: LC duplex (broušení UPC)


Kompatibilita:
https://wiki.mikrotik.com/wiki/MikroTik_SFP_module_compatibility_table
Značka
Výrobce:  MIKROTIK
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP+
Formát modulu:  SFP28
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  10 km
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  25 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  MikroTik
Diagnostika DDM:  ne
Typ modulu:  SFP
Vstupy a výstupy
Rozhraní:  SFP/SFP+/SFP28
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Typ vlákna:  singlemode

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace